Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy

Dzielimy się tym, co najlepsze

W mijającym roku szkolnym wzięliśmy udział w projekcie #Komórkomania, organizowanym przez Fundację DKMS. Akcja ma na celu szerzenie idei dawstwa szpiku. W ramach współpracy otrzymaliśmy „Certyfikat Szkoły z Życiem” oraz „Dyplom Pedagoga z Życiem”. Mamy świadomość, że często szansą na życie i nadzieją dla człowieka jest drugi człowiek. Dzielimy się zatem tym, co najlepsze. ????????????

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-22 22:33przez:
Opublikowano:2026-06-22 22:34przez: Joanna Emilianowicz
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
Odwiedziny:2

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.