Dziś, dzień przed przerwą wakacyjną, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w szkoleniu strzeleckim, które odbyło się na wirtualnej strzelnicy w VII LO. Celem zajęć było poznanie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, a także rozwijanie umiejętności koncentracji. Dziękujemy szkoleniowcom za wiedzę i cenne uwagi.