Cały rok szkolny obserwowaliśmy sukcesy naszych sportowców. Relacjonowaliśmy ich zmagania w wielu konkurencjach, na różnych szczeblach. Bez względu na wyniki, zawsze byliśmy z nich dumni. Dziś również mamy powody do radości. Sportowcy naszej szkoły odnieśli bowiem znaczący sukces, zajmując III miejsce w rywalizacji szkół.
Dzięki zaangażowaniu oraz sportowej postawie, pokazali wysoki poziom umiejętności i ducha walki. Zdobycie miejsca na podium to wynik ciężkiej pracy całej drużyny. Osiągnięcie to jest powodem do dumy dla szkoły i motywacją do dalszego rozwijania sportowych pasji. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()