Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Szkolny dziedziniec zgromadził tych, którzy z utęsknieniem czekają na chwilę odpoczynku. To do nich zwróciła się pani dyrektor, Violetta Aktanorowicz. Gratulowała uczniom zdobytych wyników, wiedzy i nowych umiejętności. Podziękowała za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły. Pani dyrektor słowa uznania skierowała do nauczycieli, dziękując im za codzienną pracę. Z
Z wdzięcznością za współpracę zwróciła się też do partnerów kształcenia zawodowego, tj. KGHM to my, Trakcja System, Tauron Dystrybucja oraz Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Na koniec życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Podczas apelu najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i stypendia KGHM i LPWiK. Zaprezentowano też wyniki współzawodnictwa klas – brawo 4r, 3h i 4s! ![]()
Poznaliśmy również zwycięzców we współzawodnictwie indywidualnym. Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji. ![]()
![]()
Nabierajcie sił na nowy rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu.![]()
![]()