Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026
26 czerwca 2026
Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Szkolny dziedziniec zgromadził tych, którzy z utęsknieniem czekają na chwilę odpoczynku. To do nich zwróciła się pani dyrektor, Violetta Aktanorowicz. Gratulowała uczniom zdobytych wyników, wiedzy i nowych umiejętności. Podziękowała za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły. Pani dyrektor słowa uznania skierowała do nauczycieli, dziękując im za codzienną pracę. Z

