Dzielimy się tym, co najlepsze
22 czerwca 2026
W mijającym roku szkolnym wzięliśmy udział w projekcie #Komórkomania, organizowanym przez Fundację DKMS. Akcja ma na celu szerzenie idei dawstwa szpiku. W ramach współpracy otrzymaliśmy „Certyfikat Szkoły z Życiem” oraz „Dyplom Pedagoga z Życiem”. Mamy świadomość, że często szansą na życie i nadzieją dla człowieka jest drugi człowiek. Dzielimy się zatem tym, co najlepsze. ![]()
![]()
![]()

