Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Dyplomy

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Serdecznie witamy na naszej oficjalnej stronie internetowej
Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy

>> Oferta kształcenia na rok 2026/2027 <<

Artykuły

  • Dzielimy się tym, co najlepsze

    W mijającym roku szkolnym wzięliśmy udział w projekcie #Komórkomania, organizowanym przez Fundację DKMS. Akcja ma na celu szerzenie idei dawstwa szpiku. W ramach współpracy otrzymaliśmy „Certyfikat Szkoły z Życiem” oraz „Dyplom Pedagoga z Życiem”. Mamy świadomość, że często szansą na życie i nadzieją dla człowieka jest drugi człowiek. Dzielimy się zatem tym, co najlepsze. ????????????

    Czytaj Więcej o: Dzielimy się tym, co najlepsze
  • Zostaliśmy ambasadorami projektu

    Uczniowie ZSEM, wraz z koordynatorem projektu, zostali Ambasadorami programu Kompetentni w Branży. 17 czerwca odbyło się pierwsze w historii programu "Kompetentni w Branży #KGHM" Spotkanie Ambasadorów. Blisko 100 uczniów aktywnie wspierających projekt odwiedziło siedzibę KGHM, gdzie czekał na nich dzień pełen inspiracji, wiedzy i wymiany doświadczeń.

    Czytaj Więcej o: Zostaliśmy ambasadorami projektu
  • Nasi naukowcy w akcji

    Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 4g, Damian Stefanowicz został finalistą ogólnopolskiego konkursu@Instytut Fizyki Jądrowej PAN „OD REAKTORÓW DO ROBOTÓW – MŁODZI NAUKOWCY W AKCJI”. Wyróżnienie zdobył Maksymilian Wójcik , również uczeń klasy 4g. Nasi młodzi artyści pokazali, że nauka i sztuka mogą tworzyć niezwykłe połączenie. Uczestnicy przygotowali kreatywne projekty zmywalnych tatuaży, inspirując się światem fizyki, własnościami materii i nowoczesnymi badaniami naukowymi. GRATULUJEMY 

    Czytaj Więcej o: Nasi naukowcy w akcji
  • 4. Piknik Energetyka

    1 czerwca odbył się 4. Piknik Energetyka. ⚡️⚡️Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców, absolwentów i sympatyków szkoły .Odwiedzili nas też nasi partnerzy kształcenia zawodowego - #Trakcja System, #Tauron, #LPWiK oraz #TeamKompetentni KGHM to my . Sponsorem wydarzenia był Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasto Legnica. Obecność Pani Dyrektor Wydziału Oświaty podkreśliła rangę tego wydarzenia i zaangażowanie w rozwój lokalnej edukacji. Podczas pikniku naprawdę wiele się działo. 

     

    Czytaj Więcej o: 4. Piknik Energetyka
  • Integracja na pełnych obrotach!

    18 maja uczniowie klas 1g, 1h, 2h/g oraz 4r wymienili szkolne ławki na rollercoastery i wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Energylandii. Dzień zaczęliśmy wcześnie, ale energia nikomu nie spadła aż do wieczora. Testowaliśmy wszystkie rollercoastery. To był dzień pełen adrenaliny, ale przede wszystkim rozmów, śmiechu i poznawania się poza murami szkoły. 

    Czytaj Więcej o: Integracja na pełnych obrotach!

Banery/Logo