Zostaliśmy ambasadorami projektu
18 czerwca 2026
Uczniowie ZSEM, wraz z koordynatorem projektu, zostali Ambasadorami programu Kompetentni w Branży. 17 czerwca odbyło się pierwsze w historii programu "Kompetentni w Branży #KGHM" Spotkanie Ambasadorów. Blisko 100 uczniów aktywnie wspierających projekt odwiedziło siedzibę KGHM, gdzie czekał na nich dzień pełen inspiracji, wiedzy i wymiany doświadczeń.

