Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Dyplomy

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022

24 czerwca odbył się apel kończący rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, Violetta Aktanorowicz,  która przywitała wszystkich zgromadzonych na dziedzińcu szkoły – uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców. Szczególnie gorąco powitała zaproszonych gości, pana Marka Rybackiego, dyrektora produkcji KGHM Polska Miedź oraz pana Michała Bednawskiego, prokurenta LOG Polska.

Pani dyrektor  zwróciła się do uczniów, dziękując im za rok wytężonej pracy, za zaangażowanie w wiele akcji, konkursów, olimpiad  i projektów organizowanych na terenie szkoły i poza nią. Gratulowała wyników w nauce – tych wielkich i tych małych.  Szczególnie wyróżniającym się uczniom wręczyła nagrody i dyplomy uznania. Niezwykle ważnym momentem uroczystości było wręczenie stypendiów: 33 osoby z klas kształcących w zawodzie technik  elektryk i technik elektronik otrzymały  nagrodę pieniężną z rąk przedstawiciela KGHM Polska Miedź S.A., a 3 osoby od Trakcji System. Przyszli graficy zostali docenieni przez firmę LOG Polska.

Kończąc rok szkolny, pani dyrektor podziękowała Rodzicom za trud wychowawczy oraz za to, że zawsze, jako szkoła, możemy na nich liczyć.  Słowa podziękowania skierowała do naszych Partnerów, a są nimi, m.in.  KGHM Polska Miedź S.A., Trakcja System, LOG Polska, Instal Partner Projekt, Schneider, Agentools. Wyraziła wdzięczność za pomoc w organizacji praktycznej nauki zawodu, za stypendia dla najlepszych, za pomoc w budowie i doposażeniu pracowni w elektronarzędzia i sprzęt specjalistyczny, pomoce dydaktyczne oraz warsztatowe meble.

Pani dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły. Podkreśliła ich wielki trud włożony w edukację i bezpieczeństwo uczniów. Wyraziła wdzięczność za wszelkie podejmowane inicjatywy, które składają się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Na koniec życzyła udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-06-25 11:34przez:
Opublikowano:2022-06-25 22:13przez: Joanna Szynalska
Zmodyfikowano:2022-06-25 13:56przez: Joanna Szynalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
Odwiedziny:591

Rejestr zmian

  • [2022-06-25 13:56:32]Joanna Szynalskaupdate

Banery/Logo