Puchary

Puchary

Puchary

II Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSEM

Za nami już 2. Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSEM, który odbył się w środę, 13 grudnia na Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przy ul. Lotniczej. W sumie wystartowało 19 zespołów ze wszystkich poziomów klas. Każdy zespół liczył 8. zawodników. Organizatorzy, czyli zespół nauczycieli wychowania fizycznego ustalił, że mecze będą trwały 10 minut i będą rozgrywane w systemem pucharowym.

Każdy mecz był bardzo zacięty, pełen emocji i zwrotów akcji i wyłaniał powoli finałową czołówkę. Po kilku godzinach zmagań sportowych w finale zmierzyła się drużyna klasy 4H i 2S. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia(1:1) i potrzebne były rzuty karne.Więcej „zimnej krwi” zachowali zawodnicy z drużyny 4H,  pokonując młodszych kolegów 4:2 i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa i pucharu. 1. 1. 1.miejsce zajęła klasa 4H, 2. miejsce przypadło klasie 2S, a 3. miejsce wywalczyła 1E.

Cały turniej odbył się w pięknej sportowej atmosferze i z zachowaniem zasad FAIR PLAY. Największą niespodzianką okazała się drużyna klasy 1E, która ogromną determinacją i ambicjami pokonała starszych kolegów zajmując miejsce 3. Trzech  zawodników zdobyło jednakową ilość bramek (5) i w związku z tym, okrzyknięto ich  Królami Strzelców turnieju. Są to: Tymoczko Dawid 1E, Herec Dominik 4H i Zwiński Marcel również z 4H.