Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Dyplomy

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

HARMONOGRAM PRACY NAUCZYCIELI W RAMACH
GODZIN DOSTĘPNOŚCI OBOWIĄZUJĄCY OD 16.01.2023R.

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 II SEMESTR

 

LP.

 

 

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

 

TERMIN KONSULTACJI

1.

Aktanorowicz Violetta

środa 1230 – 1330

2.

Bernecki Jan

poniedziałek 1500 – 1600

3.

Białek Krystyna

czwartek 1135 – 1235

4.

Borkowska Dorota

poniedziałek 745 - 845 co 2 tyg.

5.

Bzdek Agnieszka

wtorek 1550 – 1620

6.

Cegliński Paweł

wtorek 1135 - 1235

7.

Cependa Piotr

poniedziałek 1230 – 1330

8.

Czyżewska Joanna

piątek 1550 – 1650

9.

Flis – Górka Mirosława

wtorek 1500 – 1530

10.

Garbera Andrzej

wtorek 1600 – 1700

11.

Gierczyk Natalia

wtorek 1030 – 1130

12.

Gorący – Popiołek Justyna

czwartek 1135 – 1235

13.

Góra – Pachoń Dorota

środa 1550 – 1650

14.

Kajak Anna

wtorek 1235 – 1335

15.

Kalin – Kłys Karolina

środa 1300 – 1400

16.

Kasper Krzysztof

piątek 845 – 945

17.

Kołodziej Edward

czwartek 845 – 945

18.

Kopała Agnieszka

wtorek 1330 – 1430

19.

Kowalska – Skrok Marzena

piątek 1030 – 1130

20.

Kuczyńska Elżbieta

wtorek 1410 – 1510

21.

Maleńczuk Mateusz

czwartek 1410 – 1510

22.

Marczakiewicz Małgorzata

środa 1040 – 1140

23.

Morawska Magdalena

czwartek 945 – 1045

24.

Naliwko Tomasz

czwartek 1030 – 1130

25.

Pacha Anna

środa 1240 – 1340 co dwa tygodnie

26.

Papucewicz Elżbieta

środa 1530 – 1630

27.

Paszyn Paweł

środa 1635 – 1735

28.

Pielichowska Alicja

wtorek 1320 – 1420

29.

Polit Beata

piątek 750 – 850

30.

Pruszyński Piotr

czwartek 1130 – 1230

31.

Puchała Grzegorz

poniedziałek 945 – 1045

32.

Puchała Łukasz

wtorek 845 – 945

33.

Rakicka Monika

czwartek 1220 – 1320

34.

Rogala Dominik

środa 1505 – 1605

35.

Rzeźnik – Staszewska Beata

poniedziałek 1130 – 1230

36.

Sadowska Marta

poniedziałek 1410 – 1510

37.

Sierpina Krzysztof

wtorek 1140 – 1240

38.

Siwonia Karol

poniedziałek 1600 – 1700

39.

Sokołowska Helena

czwartek 745 – 845

40.

Surmiak – Daniel Małgorzata

wtorek  1225 – 1325

41.

Szulc Dariusz

poniedziałek 935 – 1035

42.

Szynalska Joanna

wtorek 845 – 945

43.

Tracz Robert

czwartek 1225 – 1325

44.

Wachowska Małgorzata

wtorek 930 – 1030

45.

Wesołowska Małgorzata

środa 1410 – 1510

46.

Woźniak Grzegorz

poniedziałek 1035 – 1135

47.

Zawalny Stanisław

wtorek 830 – 930

48.

Zadrożny Paweł

wtorek 935 – 1035

49.

Zapalska Aleksandra

poniedziałek 800 – 900

50.

Zioło Beata

czwartek 815 – 845

51.

Żmuda Marcin

piątek 700 – 800

52.

Żukowska Anna

URLOP

53.

Żurakowska Małgorzata

środa 1415 – 1515

54.

Zyss Bartosz

poniedziałek 1445 – 1545

 

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-21 21:52przez:
Opublikowano:2022-09-21 18:36przez: Joanna Szynalska
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
Odwiedziny:400

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo