Zostaliśmy ambasadorami projektu
18 czerwca 2026
Uczniowie ZSEM, wraz z koordynatorem projektu, zostali Ambasadorami programu Kompetentni w Branży. 17 czerwca odbyło się pierwsze w historii programu "Kompetentni w Branży #KGHM" Spotkanie Ambasadorów. Blisko 100 uczniów aktywnie wspierających projekt odwiedziło siedzibę KGHM, gdzie czekał na nich dzień pełen inspiracji, wiedzy i wymiany doświadczeń.
Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji Wojciecha Gołdyna i Marcela Rudnickiego, absolwentów jednej ze szkół patronackich, którzy przybliżyli temat sztucznej inteligencji i jej zastosowań we współczesnym świecie. Gościem specjalnym wydarzenia był również Wojciech Kardyś, który podczas wystąpienia "Co robić, gdy świat grzęźnie w cyfrowym chaosie?" poruszył temat świadomego funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości cyfrowej Dziękujemy wszystkim za nowe doświadczenia i współpracę. #LudzieKGHM #KGHM #KGHMPolskaMiedź #KompetentniWBranży
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-18 21:35 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-18 21:36 | przez: Joanna Emilianowicz |
| Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 19 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
