Wirtualna strzelnica
25 czerwca 2026
Dziś, dzień przed przerwą wakacyjną, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w szkoleniu strzeleckim, które odbyło się na wirtualnej strzelnicy w VII LO. Celem zajęć było poznanie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, a także rozwijanie umiejętności koncentracji. Dziękujemy szkoleniowcom za wiedzę i cenne uwagi.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-25 16:50 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-25 16:51 | przez: Joanna Emilianowicz |
| Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy | |
| Odwiedziny: | 21 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
