Zajęcia praktyczne w formie stacjonarnej - harmonogram obowiązuje od 10.05.2021r.
3 maja 2021
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 roku, na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020r. poz. 910 i 1378) dyrektor ZSEM Legnica informuje
z dniem 10 maja 2021r. na terenie szkoły będą odbywały się zajęcia praktyczne w formie stacjonarnej w wymiarze nieprzekraczającym 16 godzin tygodniowo dla klasy.
Realizacja podstawy programowej nauczania zawodu niżej wymienionych zajęć nie jest możliwa z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Powyższy komunikat dotyczy klas: 2h, 2i, 2k, 2n, 2r, 2s, 3c, 3hn, 3i, 3k.
W dniu, w którym klasa/grupa odbywa zajęcia praktyczne w szkole, pozostałe lekcje są prowadzone
z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość za wyjątkiem lekcji video. Podstawą obecności ucznia na zajęciach jest odebranie materiałów i wiadomości na e-dzienniku do godziny 20:00 w danym dniu.
L.p. |
Klasa |
Termin zajęć |
Nazwa zajęć |
Nauczyciel |
1 |
2h/1 |
wtorek, 8:00 ÷ 11:30 |
Pomiary elektryczne i elektroniczne |
Kubielas Leopold |
2 |
2h/2 |
piątek, 11:40 ÷ 15:00 |
Pomiary elektryczne i elektroniczne |
Kubielas Leopold |
3 |
2h/1 |
piątek, 11:40÷15:00 |
Montaż układów elektronicznych |
Bernecki Jan |
4 |
2h/2 |
piątek, 8:00 ÷ 11:30 |
Montaż układów elektronicznych |
Partyka Jan |
5 |
2i/2 |
czwartek, 8:50 ÷ 12:25 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Bernecki Jan |
6 |
2k/1 |
czwartek, 8:00 ÷ 11:30 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Kubielas Leopold |
7 |
2k/2 |
środa, 12:35 ÷ 15:50 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Kubielas Leopold |
8 |
2n/2 |
poniedziałek, 12:35÷ 15:50 |
Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej |
Zawalny Stanisław |
9 |
2r/1 |
poniedziałek, 8:00 ÷12:25 |
Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej |
Zawalny Stanisław |
10 |
2r/2 |
środa, 8:00 ÷12:25 |
Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej |
Zawalny Stanisław |
11 |
2s/1 |
piątek, 8:00 ÷11:30 |
Pomiary elektryczne i elektroniczne |
Kubielas Leopold |
12 |
2s/2 |
poniedziałek, 9:45÷13:20 |
Pomiary elektryczne i elektroniczne |
Kubielas Leopold |
13 |
2s/1 |
poniedziałek, 9:45÷15:00 |
Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych |
Kołodziej Edward |
14 |
2s/2 |
piątek, 8:00÷13:20 |
Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych |
Kołodziej Edward |
15 |
3c/2 |
poniedziałek, 8:00÷9:35 |
Modelowanie i drukowanie 3D |
Zapalska Aleksandra |
16 |
3c/1 |
środa,8:00÷9:35 |
Modelowanie i drukowanie 3D |
Zapalska Aleksandra |
17 |
3c/1 |
czwartek, 9:45÷12:25 |
Drukowanie cyfrowe |
Zawalny Stanisław |
18 |
3c/1 |
piątek, 11:40÷13:20 |
Drukowanie cyfrowe |
Zawalny Stanisław |
19 |
3c/1 |
piątek, 8:00÷10:30 |
Projekty multimedialne |
Zioło Beata |
20 |
3c/2 |
piątek, 10:45÷13:201 |
Projekty multimedialne |
Zioło Beata |
21 |
3hn/1 |
wtorek, 9:45÷13:20 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Bernecki Jan |
22 |
3hn/1 |
środa,10:45÷13:20 |
Pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych |
Rogala Dominik |
23 |
3hn/2 |
środa, 13:25÷15:00 |
Programowanie aplikacji internetowych |
Zawalny Stanisław |
24 |
3hn/2 |
czwartek, 13:25÷15:50 |
Programowanie aplikacji internetowych |
Zawalny Stanisław |
25 |
3hn/2 |
piątek, 08:00÷10:30 |
Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych |
Żmuda Marcin |
26 |
3i/2 |
środa,8:00÷11:30 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Bernecki Jan |
27 |
3i/1 |
czwartek, 08:00÷13:202 |
Pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych |
Rogala Dominik |
28 |
3i/2 |
czwartek, 08:00÷13:202 |
Pracownia eksploatacji urządzeń elektronicznych |
Partyka Jan |
29 |
3k/1 |
piątek, 09:45÷15:00 |
Pracownia maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych |
Kasper Krzysztof |
30 |
3k/2 |
piątek, 09:45÷15:00 |
Pracownia maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych |
Zyss Bartosz |
31 |
2c/1 |
poniedziałek, 8:00- 10:30 |
Projektowanie graficzne |
Robert Tracz |
32 |
2c/2 |
poniedziałek, 12:35 -15:00 |
Projektowanie graficzne |
Robert Tracz |
33 |
2c/2 |
wtorek, 12:35-14:10 |
Projektowanie graficzne |
Robert Tracz |
34 |
2c/1 |
środa, 9:45-11:30 |
Projektowanie graficzne |
Robert Tracz |
35 |
1g/1 |
wtorek, 8:50-11:30 |
Projektowanie graficzne |
Robert Tracz |
36 |
2i/2 |
czwartek, 8:50-12:25 |
Pracownia elektryczna i elektroniczna |
Małgorzata Marczakiewicz |
37 |
2g/2 |
czwartek, 8:00-10:30 |
Projektowanie publikacji |
Tomasz Naliwko |
Metryczka
Wytworzono: | 2021-05-03 13:33 | przez: |
---|---|---|
Opublikowano: | 2021-05-03 08:41 | przez: Grzegorz Enzinger |
Zmodyfikowano: | 2021-05-05 09:58 | przez: Grzegorz Enzinger |
Podmiot udostępniający: | Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy | |
Odwiedziny: | 1361 |
Rejestr zmian
- [2021-05-05 09:58:51]Grzegorz EnzingerUzupełnienie dla 3hn/2