Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Dyplomy

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Puchary

Budynek Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych

Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026

Pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Szkolny dziedziniec zgromadził tych, którzy z utęsknieniem czekają na chwilę odpoczynku. To do nich zwróciła się pani dyrektor, Violetta Aktanorowicz. Gratulowała uczniom zdobytych wyników, wiedzy i nowych umiejętności. Podziękowała za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły. Pani dyrektor słowa uznania skierowała do nauczycieli, dziękując im za codzienną pracę. Z

Z wdzięcznością za współpracę zwróciła się też do partnerów kształcenia zawodowego, tj. KGHM to my, Trakcja System, Tauron Dystrybucja oraz Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Na koniec życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Podczas apelu najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i stypendia KGHM i LPWiK. Zaprezentowano też wyniki współzawodnictwa klas – brawo 4r, 3h i 4s! ????????Poznaliśmy również zwycięzców we współzawodnictwie indywidualnym. Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji. ☀️????????Nabierajcie sił na nowy rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu.????????

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2026-06-26 20:56przez:
Opublikowano:2026-06-26 20:58przez: Joanna Emilianowicz
Podmiot udostępniający: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy
Odwiedziny:47

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo